kroptki

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Chorzów
Zakres obowiązków:
  • Nadzór nad parkiem maszynowym w zakładzie pracy
  • Bieżące naprawy, przeglądy, konserwacja maszyn i urządzeń w zakresie: mechaniki, elektryki, pneumatyki, układów sterowania maszyn
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej dla parku maszynowego
  • Kontakt z dostawcami części zamiennych
  • Ciągła dbałość o optymalizacje i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań
Oczekiwania:
  • Wykształcenie min. średnie techniczne (np. mechatronika, elektryka)
  • Znajomość zagadnień związanych z elektryką, pneumatyką, hydrauliką
  • Min. roczne doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu
  • Uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji urządzeń do 1kV
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych/ pneumatycznych/ hydraulicznych
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie dwu-zmianowym
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie zasadnicze + bonus miesięczny/ roczny/ świąteczny
  • Kartę sportową i opiekę medyczną

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji poprzez kliknięcie w przycisk aplikowania. Jednocześnie prosimy o dodanie do aplikacji wybranej lub wszystkich poniższych klauzul:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez IZOBLOK S.A. z siedzibą w Chorzowie w celu realizacji aktualnego procesu rekrutacji w zakresie w jakim wykraczają poza katalog określony przepisami prawa pracy. Wiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez IZOBLOK S.A. z siedzibą w Chorzowie w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych na podobne stanowiska. Wiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez IZOBLOK S.A. z siedzibą w Chorzowie w celu realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez inne spółki z Grupy IZOBLOK, w tym na ich udostępnianie tym spółkom. Wiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Aktualne procesy rekrutacyjne sprawdzisz w zakładce “Kariera”