kroptki

Ślusarz

Chorzów
Zakres obowiązków:
  • Prace ślusarskie przy formach – montaż, naprawa, konserwacja form
  • Praca na maszynach: tokarka, wiertarka
  • Kontrola jakości wykonywanych elementów
  • Praca z rysunkiem technicznym
Oczekiwania:
  • Wykształcenie min. zawodowe (techniczne)
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość narzędzi pomiarowych oraz umiejętność wykonywania pomiarów
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami ślusarskimi
Oferujemy:
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Wynagrodzenie zasadnicze + bonus miesięczny/ roczny/ świąteczny
  • Kartę sportową i opiekę medyczną
  • Niezbędne szkolenia zawodowe
  • Pracę z wykorzystaniem najlepszych i najnowszych technologii
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w kierunki np. Obsługi maszyn CNC

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji poprzez kliknięcie w przycisk aplikowania. Jednocześnie prosimy o dodanie do aplikacji wybranej lub wszystkich poniższych klauzul:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez IZOBLOK S.A. z siedzibą w Chorzowie w celu realizacji aktualnego procesu rekrutacji w zakresie w jakim wykraczają poza katalog określony przepisami prawa pracy. Wiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez IZOBLOK S.A. z siedzibą w Chorzowie w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych na podobne stanowiska. Wiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez IZOBLOK S.A. z siedzibą w Chorzowie w celu realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez inne spółki z Grupy IZOBLOK, w tym na ich udostępnianie tym spółkom. Wiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Aktualne procesy rekrutacyjne sprawdzisz w zakładce “Kariera”